Finzen Loader

Sukcesy
naszych Klientów

Zakup hali magazynowej

Zakup hali magazynowej

Cel: Zakup wynajmowanej hali - rata kredytu zbliżona do wysokości wynajmu

W biznesie czas to pieniądz.Dotychczasowy właściciel hali magazynowej wynajmowanej przez naszego klienta, został zmuszony do jak najszybszej sprzedaży swojej nieruchomości.Najemcy została złożona propozycja pierwokupu. Jednak aby rata kredytu nie przekraczała znacznie wysokości comiesięcznego najmu kredyt musiał być zabezpieczony zakupioną nieruchomością. Niestety nie było możliwości zabezpieczenia hipotecznego w związku z problemami dotychczasowego właściciela a czas płynął nieubłaganie. Finansowanie kredytem inwestycyjnym bez zabezpieczenia nie spełniało wymogów związanych z wysokością raty przeznaczoną w budżecie firmy. Znaleźliśmy inne rozwiązanie.

FINZEN | Kredyt inwestycyjny | Finansowanie firm

SPRAWDŹ, JAK TO ZROBILIŚMY

Liczby mówią same za siebie

Oferta banku klienta
Oferta FINZEN
Rodzaj kredyt
Kredyt inwestycyjny niezabezpieczony
Kredyt z poręczeniem programu rządowego
Prowizja
4%
2%
Wartość inwestycji
150.000 pln
150.000 pln
okres finansowania
72 m-c
96 m-c
Wysokość raty
2.686 pln
1.897 pln
Czas realizacji
5 dni
5 dni

Cel zrealizowany ! Rata niższa o 789 pln
10.000 pln oszczędności na inwestycje

Wysokość raty- kluczem do sukcesu naszego klineta

Nie zawsze całkowite koszty kredytu  są najważniejsze, czasami bardziej liczy się wysokość raty – to ona determinuję zdolność do terminowego oraz bezproblemowego realizowania comiesięcznych zobowiązań. W przypadku krótkiego okresu kredytowania, posiadając bardzo korzystne oprocentowanie , nie zawsze będziemy w stanie ponosić koszty raty. Rozwiązaniem idealnym jest rata dostosowana do naszych potrzeb a następnie koszty około kredytowe. W naszym przypadku udało się jeszcze zaoszczędzić ponad 10.000 pln  pomimo dłuższego okresu kredytowania – ale to wysokość raty zapewniła naszemu klientowi ciągłość budżetu oraz stabilną sytuację. To dzięki wysokości raty interes może dalej się rozwijać ! A kredyt może zostać zawsze wcześniej spłacony … czas pokaże.

FINZEN Środa Wlkp. | Kredyt Inwestycyjny | Finansowanie firm

Podobne historie

Sukcesów naszych Klientów

Szybki kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro

Finzen
FM Invest
Plac Zamkowy 3
63-000 Środa Wielkopolska

Biuro stacjonarne i mobilne

Nie czekaj w kolejce, to my przyjedziemy do Ciebie, lub spotkamy się w naszym biurze o umówionej godzinie.

Formularz kontaktowy
Administratorem danych osobowych jest FM Invest Fryderyk Mączkowski (Plac Zamkowy 3, 63-000 Środa Wielkopolska). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.